O nas

Dwie zakochane po uszy w muzyce przyjaciółki i jeden cel – zobaczenie na żywo występów wszystkich ulubionych muzyków. 923345_4826441302257_475468725_n



Nessa – Zakochana w muzyce od dłuższego czasu, ale na zabój dopiero od paru lat. Uważa się za specyficzną duszyczkę uzależnioną od koncertowania. Niedobór muzyki na żywo powoduje u niej objawy zbliżone do ostrego delirium.

 

97352361


Roksa – sceptyczna do granic możliwości i krytyczna podczas oceny każdego nowego albumu. Nieczęsto zdarza jej się „miłość od pierwszego usłyszenia” i równie rzadko traci głowę dla nowego muzyka – lecz gdy już to nastąpi – drżyjcie narody, przed jej muzyczną inkwizycją!

 
Strona ta ma na celu zintegrowanie wszystkich fanów muzyki na żywo. Pragniemy na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące nowych tras koncertowych zespołów grających muzykę z zakresu szeroko rozumianego rocka i ambitnego popu.

 



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>