adele10 (1)

Nowy album Adele jeszcze w 2015 roku!

Nareszcie docierają do nas bardziej konkretne informacje o Adele i jej nowym, niecierpliwie oczekiwanym albumie. Co wiemy na dzień dzisiejszy?

 

Album ma mieć tytuł „25”, czyli ma zostać zachowana tradycja z wcześniejszych płyt artystki, których tytuły odnoszą się do wieku piosenkarki („19” i „21”). Sama Adele poniekąd potwierdziła tą informację wrzucając do sieci jednoznacznego tweeta na swoje 26 urodziny- „Bye bye 25… see you again later in the year x”. Dzięki niemu możemy też spodziewać się krążka jeszcze w tym roku.

200che8

Krąży również plotki, że promujący singiel może nosić tytuł „Devil On My Shoulder”. Dodatkowo artystka w przeciągu ostatniego roku współpracowała m.in. z Ryanem Tedderem i Paulem Epworthem, którzy byli współtwórcami sukcesów poprzedniej płyty. Czy to wszystko się sprawdzi? Musimy poczekać na oficjalną datę premiery, ale wygląda na to, że jest już do niej coraz bliżej.

 

Przypominam, że ostatni album Adele -„21”- był okrzyknięty światowym fenomenem i najlepiej sprzedającym się albumem ostatnich lat. W większości krajów uplasował się na 1 miejscach list przebojów i parokrotnie pokrył platyną.

 

Czy ten sukces zostanie powtórzony? Mam nadzieję, że dowiemy się już niedługo.

 

 

 

 

Źródło: 
http://www.gigwise.com/photos/100185/6/everything-we-know-about-the-new-adele-album-so-far#gallery